Jdi na obsah Jdi na menu

SPORTKLUB EVA OTROKOVICE
fitness, joga, pilates, výživa

 

 

img_0682.jpg

SPORTKLUB EVA v Otrokovicích je sportovní klub zaměřený na moderní formy cvičení pro širokou cvičící veřejnost, ženy, muže a mládež. Svou činnost provozuje v tělocvičně a zrcadlových sálech s kompletním vybavením /hudební aparatura, podložky, cvičební pomůcky/. K dispozici jsou šatny a sprchy.

 
 
 
Můžete si s námi zacvičit v Otrokovicích:
  •  
Cena bodové permanentky: 
20 lekcí 1200,-Kč 
10 lekcí 700,- Kč
 
Jednotné vstupné 80,- Kč. Na lekce v malém sálku je nutná z kapacitních důvodů rezervace. V rozvrhu je toto označeno písmenem/ R /. Lekce v tělocvičně bez rezervace.
 
Bodovou permanentku můžete využít ve všech lekcích našeho klubu pro jednu osobu do června 2020.  Vyjímku tvoří rodinní příslušníci a studenti, kteří mohou chodit na permanentku společně.
Při nákupu můžete využít poukázek EDENRED, SODEXO a výhod VZP /Klub zdraví/ nebo jiných zdravotních pojišťoven. Vystavení faktury není problém.
  
Naše cvičení probíhá formou KURZU nebo  VOLNÝCH LEKCÍ.
 
KURZY CVIČENÍ otvíráme vždy v lednu, březnu a září.Jsou určeny pro malou skupinu lidí, lekce na sebe navazují.Je zde zajištěn individuální přístup ke klientům.V kurzech neplatí bodová permanentka, ale účastník musí zaplatit vždy  kurzovné na 10 lekcí. přihláška
 
VOLNÉ LEKCEmůžete navštívit kdykoliv bez předchozí rezervace. Lekce na sebe nenavazují, vítání jsou  také začátečníci. Pouze  na lekce  Yogalates,  Pilates , Slow body, Port de Bras je nutná rezervace on - line z kapacitních důvodů zrcadlových sálků.
 
Zveme na tyto lekce
 
BODYFORM - jednoduché krokové variace na aerobní hudbu.  Posílení problémových partií celého těla, vhodné pro všechny věkové skupiny,využití činek, gumiček, míčků , stepu, bosu
 
CARDIO STEP- jednoduchou choreografií na stepu “spálíte tuky“ a v druhé polovině hodiny posílíte problémové partie s využitím činek, míčků, tyčí a gumiček
 
BOSU-cvičení na„ modré bublině“ je velmi účinné na posílení středu těla, tvaruje štíhlý pas. Po absolvování hodiny budete vědět o každém svalu ve Vašem těle. Prevence
bolesti zad
 
45 ˇplus - lekce určená pro střední věk, posilování s využitím různých pomůcek, inzenzivní posilování břicha na podložkách, prevence osteoporozy /pouze formou kurzu/. 
 
 YOGALATES -to nejlepší z jogy a pilates, protažení, Iintenzivní posílení břicha a na závěr relaxace /nutná rezervace /.
 
PORT DE BRAS - pomalá forma cvičení, spojení jednotlivých pohybových sekvencí protáhne tělo a uvolní fascie , kvalitní strečink a posílení břicha.
 
 
SLOW BODY - posilovací cvičení při pomalé hudbě, vhodné i pro střední věk , lidi s nadváhou a všechny, kteří se chtějí naučit správně posilovat. Prvky Pilates metody, Power jógy / nutná rezervace /.
 
PILATES - posilovací a protahovací cvičení zaměřené na střed těla /core/. Využívá nejnovější poznatky z biomechaniky pohybu.Vhodné jako kompenzační cvičení pro sportovce, pro lidi s bolestmi zad,pro ženy po porodu a všechny , kteří se chtějí naučit správně cvičit  / nutná rezervace  v rezervačním systému /.
 
ZUMBA® FITNESS - tancování pro radost, zábavu a kondici, střídají se pomalé a rychlé části. Spojuje latinskou a exotickou hudbu s aerobními a tanečními pohyby /SALSA, MEREGUE, FLAMENGO, REGGETON .lEKCE JE ZAKONČENA INTENZIVNÍM POSÍLENÍ BŘIŠNÍCH PARTIÍ
 
POWER JOGA - posilovací, protahovací a relaxační trénink /pouze kurz /.
 
JOGA PRO ZDRAVÍ /MEDICAL JOGA /- prevence bolesti zad, uvolnění a protažení, relaxace a meditace /pouze kurz /
 
CARDIO DANCE -choreografie sestavená z kroků aerobiku, doplněná intenzivním posilováním problémových partií.
 
INTERVALOVÝ TRÉNINK- nejmodernější forma cvičení, tzv. funkční trénink. Střídání rychlých a pomalých intervalů cvičení,učíme správně provádět cviky ,bez choreografie, využitím stepů, bosu, flexibar, míčků aj. Vhodné i pro muže !
 
PILOXING - nejmodernější forma cvičení. Spojením dynamického pohybu s pomalými sekvencemi se vytvořil velmi účinný intervalový trénink .Jednoduché pohyby, intenzivní posilování. Instruktorka Evka má mezinárodní certifikát.
 
DEEP WORK - funkční trénink bez choreografie , intenzivní protažení , posílení problematických partií , podporuje hubnutí , zlepšuje fyzičku. Vhodné i pro muže. Nejnovější trend ve fitness !!!!!!!!
 
 
 
Pokyny pro začátečníky:
  • budete potřebovat čisté tenisky,ručník, láhev s pitím
  • při vstupu upozorněte lektorku, že jste tuto lekci ještě necvičili
  • doporučujeme se zařadit až do druhé řady / v první řadě budete nejistí ,  a  v poslední nic neuvidíte / nečekejte, že hned vše pochopíte, cvičení určitě nebude tak plynulé, jak si představujete/
  • pokud Vás lekce aspoň trochu oslovila, vydržte !!!!.Po čtvrté nebo páté lekci se budete cítit OK
  • pokud Vás lekce nenadchla , zkuste něco jiného z naší nabídky.
Podložky a pomůcky na cvičení máme pro Vás k dispozici.
 
PŘEJEME HODNĚ RADOSTI ZE SKUPINOVÉHO SPORTOVÁNÍ a děkujeme za  přízeň. Pokud potřebujete poradit, těšíme se na  dotazy: sportklubeva@volny.cz , tel.: 604 615 533